درباره ما
پایگاه خبری بی باک
سایت خبری تحلیلی "بی باک" در آستانه شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و در سال "همت مضاعف و کار مضاعف" فعالیت رسمی خود را آغاز کرد که از همان ابتدا مورد توجه اهالی رسانه قرار گرفت.
پیام آغاز بکار پایگاه خبری تحلیلی " بی باک" بدین شرح می باشد:
ماه مبارک رمضان امسال هم با سرعت در حال گذر است. توشه من و تو از این ماه بسته به عزم و اراده و تلاش و مجاهدت هر یکمان دارد و چه جهادی بالاتر از روشنگری تا فریاد "هل من ناصر" علی زمانه بلندتر از پیش نگردد و ضرورت " این عمار؟" گفتن هایش فروکش کرده تا ابن ملجم های مومن به خال دنیا جرات اخم هم ننمایند زیرا اگر چه در این ماه عزیز شیطان محصور بوده امّا شیطان صفتان پر تکاپویند.
در آستانه شهادت مولای بی باکان و فرارسیدن لیالی پر خیر وبرکت قدر برآن شدیم تا در راستای تحقق منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) مبنی بر مبارزه با فساد و بی عدالتی و همچنین به منظور تحقق بیشتر امر خطیر اطلاع رسانی بر مبنای صداقت، صراحت، شجاعت، دیانت و پایبندی به اصول انقلاب اسلامی فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نماییم.
"بی باک " قدمگاه مردان و زنانی است که امامشان در وصف آنان چنین می گوید:
« هوشیاری، شجاعت و دلاوری مردم ایران در ورود به میدانهای سیاسی و نظامی و رشد اجتماعی ملت پس از انقلاب اسلامی در هیچ کجای تاریخ ایران نظیر ندارد»(1)
"بی باک " پایگاه اطلاع رسانی جماعتی است که در راستای گسترش جريان شفاف و آزاد اطلاعات در مهد فرهنگ و آزادی، جزء اسلام، انقلاب و ارزشهایی ولایی، خط قرمزی را برای کاربران و همکاران خود قائل نمی باشد.
ما آمده ایم تا به لطف حضرت حق و عنایات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و با کمک ملتی بی باک، شجاع و با ایمان به پیروی از ولی و مقتدای خویش گرد نفاق و دورویی را از لباس جامعه اسلامیمان بزداییم تا بوی تعفن تبعیض و بی عدالتی از فضای پر مهر و محبت کشورمان رخت بربندد
با خود عهد کرده که بی باک باشیم نه از نگار دلربای هستی بلکه از خودبزرگ بینان و مریدان قدرت، شهرت و ثروت.
و ایستاده ایم که نهراسیم نه از اشک کودک پا برهنه کپر نشین، بلکه از تهدید و قشون کشی تو خالی توهم گرایان بیشمار زیاده خواه
و اگرچه نعره کاخ نشینان و خشم و غضب دیکتاتوران عوام فریب، طنز محفل بی باکان ایران زمین است امّا بنابر سیرت شهید این ایام جرات گرفتن پرکاهی از دهان موری به ستم را نخواهیم داشت.
----------------------------------------------------------------------
1- حضرت امام خامنه ای در جمع شعراء 3/6/ 89
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ایمیل یاهوی سایت: Bibaknews@yahoo.com
سامانه پیام کوتاه: 30006822110110
تلفن دفتر تهران: بزودی اعلام می گردد
تلفن دفتر قم: 02517840603

صفحه اصلی | ارتباط با ما | درباره ما | خبرنامه | جستجو | نقشه سایت | RSS